Právě teď hledáme česky mluvící kandidáty (na plný úvazek) na pozice specialista zákaznické péče v Řecku (Athény).

Láká Vás práce v Řecku?

Co budete dělat?

Komunikovat s českými zákazníky v českém jazyce prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu a odpovídat na dotazy oblíbených společností.

Sledovat a starat se o jednotlivé případy, abyste zajistili jejich efektivní a včasné vyřešení

Reprezentovat významné značky, takže je důležité abyste si vždy udrželi spokojenost zákazníků

Poskytovat informace o produktech a službách společnosti

Zajišťovat a udržovat silné profesionální vztahy se všemi partnery a projevovat empatii za všech okolností

Požadavky?

Plynulá čeština a angličtina na komunikativní úrovni

Výborné komunikační schopnosti a schopnost řešit problémy

Vynalézavost a schopnost provádět více úkolů najednou

Schopnost prospívat jako týmový hráč v rychlém tempu, vysoce energetický, orientovaný na změny

Requirements?

Nabízíme

Kompletní podpora při stěhování (letenka do Řecka, vyzvednutí a odvoz z letiště, 2 týdenní ubytování v hotelu a pomoc při hledání bytu)

Konkurence schopný plat + 2 platy na víc za rok

Moderní, mezinárodní pracovní prostředí (Jsou zde lidé ze 109 různých zemí).

Soukromé zdravotní pojištění

Kompletní školení certifikovanými instruktory

Možnost kariérního růstu a rozvoje

Speciální akce a stejně tak různé iniciativy pro společnost a sociální odpovědnost

Online kurz řečtiny zdarma

Prémie za přesčasy, víkendy a prázdniny

Měsíční bonusy za výkon

O společnosti

About the company

Náš klient je jedním z předních světových poskytovatelů zákaznických služeb/technické podpory s ročním celosvětovým obratem více než 5 miliard USD. Samotné řecké zastoupení má přibližně 10 000 zaměstnanců ze 109 zemí, což znamená, že budete pracovat ve skutečně mezinárodním prostředí. Reprezentují mnoho předních světových značek (ano, o všech jste už slyšeli. :-) a poskytují jim prvotřídní péči o zákazníky.

Právě teď hledají do svého týmu české rodilé mluvčí.

Máte povolení k pobytu v EU?

Maximální velikost souboru 10 MB. (volitelné)

Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Thank you! Your submission has been received!

"We will respond as soon as possible

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Poznejte Řecko

Počasí

Řecko bylo obdařeno úžasným celoročním počasím. V Athénách má zima jen zřídka teploty pod nulou a přes den se běžně vyšplhá na zhruba 14 nebo 15 stupňů Celsia. V létě si vezměte plavky a opalovací krém, protože teplota může dosáhnout na více než 35 stupňů, a to zejména v červenci a srpnu. Takže budete chtít vyrazit na pláž ochladit se a pracovat na vašem opálení.

Jídlo

Co bychom tak mohli říct o řeckém jídle – čerstvé ryby a plody moře, grilované maso, musaka, úžasné saláty z čerstvé zeleniny s řeckým sýrem feta, tzatziki a olivami. To si nesmíte nechat ujít! Mějte na paměti, že během pobytu můžete i díky tomuto skvělému kulinářskému zážitku trochu přibrat na váze.

Pláže

Řecko má doslova tisíce nádherných pláží, z nichž mnohé jsou snadno dostupné z Athén. Pohybují se od dlouhých a písečných až po čisté oblázkové pláže a téměř vše mezi nimi, takže si své oblíbené místo určitě najdete.

Historie

Všichni máme alespoň nějaké povědomí o dlouhé historii Řecka a jeho vlivu na západní civilizaci. Tak proč se na to nejít podívat z první ruky. Je to místo s tisíciletou historií, historickými památkami, rodiště demokracie, domov velkých filozofů starověkého světa a původní olympiády.

Lidé

Řekové jsou vřelí, přátelští a známí svou pohostinností, která sahá až do starověku. Xenia / Philoxenia (což znamená „přátelství mezi hosty“) je starověký řecký koncept pohostinnosti, velkorysosti a zdvořilosti projevovaný těm, kteří jsou daleko od domova. Pro moderní Řeky je stále nevyslovenou kulturní normou projevovat zdvořilost a štědrost vůči cizím lidem.

Noční život

Počasí je zde opět velkou výhodou a řecký noční život by neměl být podceňován. Lidé obvykle začínají večeří (kolem 21:00) nebo nápoji, poté se přesunou do baru či klubu. Athény mají různé čtvrti, z nichž každá má svou vlastní atmosféru, což se také projeví na stylu klubu. Můžete je tedy prozkoumat všechny nebo rovnou přejít k těm, které nejvíce odpovídají vašemu stylu. :-)

Explore Greece